Super User

Super User

Aliquam erat volutpat. Proin euismod laoreet feugiat. In pharetra nulla ut ipsum sodales non tempus quam condimentum. Duis consequat sollicitudin sapien, sit amet ultricies est elementum ac. Aliquam erat volutpat. Phasellus in mollis augue.

כתובת האתר: http://www.youjoomla.com

ריתוך ברובו הוא תהליך חשמלי המתבסס על חום המיוצר על ידי: זרם חשמלי, קשת חשמלית או בעירה. תהליך חיבור המתכת מתבצע כאשר היא מגיעה אל נקודת ההיתוך שלה והופכת לנוזלית, בנקודה הנקראת "אמבט ריתוך". כאשר המתכת נמצאת במצב נוזלי, יש לה את היכולת להתחבר עם חומרים אחרים. בהמשך יש להזין או להוסיף חוט לקבלת תפר (ריתוך). על מנת להימנע מחמצון של אזור הריתוך כתוצאה מחימום המתכת, יש להגן עליו באמצעות גז מגן סוגי תהליכי הריתוך כוללים: ריתוך בקשת טונגסטן, ריתוך בקשת מותכת מוגנת גז, ריתוך בחמצן ובגז בעירה, ריתוך אלקטרודה, ריתוך חשמלי בהתנגדות, ריתוך בחיכוך, ריתוך בפיצוץ ועוד.

תהליך: GTAW

ריתוך בקשת טונגסטן מוגנת גז GAS TUNGSTEN ARK WELDING
. תהליך זה מתבצע על ידי רתכת טיג TIG: (TUNGSTEN INTER GAS )
התהליך מתבצע כאשר מהמכונה יוצאת ידית סגירת מעגל המחובר לעובד (החומר אותו אנו מרתכים) . הרתך אוחז ביד אחת את ידית הריתוך, שבקצה שלה ישנה מחט מחומר בלתי מתכלה בשם טונגסטן ובידו השנייה הוא אוחז בחוט מוסף. ברגלו הוא מפעיל את דוושת האמפר הקובעת את כמות הזרם החשמלי. פעולה זו מאפשרת לרתך לווסת את . כמות הזרם החשמלי. באופן זה הוא סוגר מעגל חשמלי ומאפשר זרימה של זרם חשמלי בין העובד לבין ידית הריתוך. כאשר הריתוך מגיע לנקודת ההיתוך של העובד נוצר אמבט ריתוך אותו מוביל , הרתך מוביל אל אמבט הריתוך את תיל המוסף אשר בידו השניה הרתך מכניס ומוציא את תיל המוסף ומזיז את ידית הריתוך אל מעבר לאמבט ליצירת אמבט נוסף. פעולה זו חוזרת על עצמה שוב ושוב וכך נוצר תפר הריתוך. כל תהליך הזה מגובה בגז מגן אשר מונע התחמצנות מהאוויר.

תהליך: GMAW  ריתוך בקשת מותכת מוגנת גז -

תהליך זה מתבצע על ידי רתכת מיג (METAL INTRInert GAS) MIG (המכונה בשפת העם CO2, על שם הגז המוזרם בזמן ריתוך הברזל. התהליך מתבצע על ידי מכונה אוטומטית או חצי אוטומטית, כאשר ממכונת הריתוך יוצאת ידית סגירת מעגל המחוברת לעובד (החומר אותו אנו מרתכים). הרתך מחזיק בידו ידית ריתוך, בה עובר סליל מלופף של תיל המוסף עד לקצה., בידית הריתוך ישנו כפתור חשמלי להפעלת וכאשר . הרתך לוחץ עליו החוט מובל מקצה הידית אל העובד סוגר מעגל חשמלי ומאפשר זרימת זרם חשמלי בין העובד לתיל המובל. בזמן המגע של התיל בעובד נוצר חום בקצה התיל אשר מומס לכיוונו, הרתך מזיז את ידית הריתוך בזמן הפעולה וכך יוצר תפר (ריתוך), בזמן הריתוך זורם גז מגן או גז פעיל אשר דוחף את האוויר ומחליף אותו בנוכחותו.

תהליך– Brazing הלחמה (OAW) ריתוך בחמצן ובגז בעירה

תהליך זה מתבצע על ידי מבער הידוע בשמו הלועזי "ברנר". הברנר מורכב משני בלוני גז וידית ברנר בעלת דיזה מתאימה, ברז ויסות, ושני בלוני גז. בלון אחד מספק גז דליק כגון אציטלן. גז זה הוא בעצם המנוע לבעירת הלהבה והבלון השני מספק חמצן נקי המחזק את הבעירה וגורם ללהבה להיות חמה יותר וממוקדת. בתהליך זה משתמשים בפלקס מיוחד, אבקה שבזמן הריתוך יוצרת שכבת הגנה, התהליך מתבצע כאשר הרתך מחזיק בידו את ידית הברנר, מדליק אותה בצורה הנכונה, מחמם באמצעות הלהבה את העובד (החומר אותו אנו מרתכים) עד לטמפרטורה הרצויה ומקרב את תיל ההלחמה המתאים אל העובד. כאשר הלהבה בכיוונו, התיל מומס ומוזרם לאזור החם ומרחיק את המבער מהעובד. חוזרים על הפעולה שוב ושוב עד שנוצר חיבור מלא ואחיד.

תהליך: SAMW (SHIELDED METAL ARK WALDING) ריתוך בקשת חשמלית

תהליך זה מתבצע על ידירתכת אלקטרודה MMAW:
(Manual Metal Arc - ריתוך ידני קשת מותכת Welding)

כאשר מהרתכת יוצאת ידית סגירת מעגל המחובר לעובד. הרתך אוחז בידית המחזיקה אלקטרודה מצופה, מקרב אותה ליצירת מגע ראשוני של האלקטרודה עם העובד (החומר אותו אנו מרתכים). כך נוצרת סגירת מעגל חשמלי ומתאפשרת זרימת של זרם חשמלי בין האלקטרודה לבין העובד. הזרם החשמלי יוצר טמפרטורה המתיכה את האלקטרודה למצב נוזלי הדומה לאמבט ריתוך. הרתך מזיז את ידית הריתוך אל מעבר לאמבט וכך נוצר אמבט נוסף. פעולה זאת חוזרת על עצמה שוב ושוב וכך נוצר תפר הריתוך. בשלב זה ניתך ציפוי האלקטרודה היוצר גז ועוטף את הריתוך בשכבת הגנה המבודדת אותו מהאוויר. לאחר סיום הריתוך, הציפוי מתקרר והופך לשלקה על גבי התפר, אותה יש להסיר לאחר התקררות הריתוך.

תהליכי עבודות ריתוך עם חגי ריתוכים
צוות העובדים המיומן של חברת חגי ריתוכים מצויד בניסיון וידע רב בתחום ומבצע מגוון תהליכי ריתוך מתקדמים. תוך התאמה לסוג העבודה הנדרש. לרשותינו סוגים שונים של גזים טהורים או בתערובות המספקים ללקוחותינו פתרונות רבים. חברת חגי ריתוכים מבצעת עבודות ריתוך ברמה הגבוהה ביותר, תוך עמידה בלוחות זמנים ובתקציב המזמין.


לקוחות פרטיים, בתי עסק או חברות גדולות מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעזור

לעבודת ריתוך מקצועית ואמינה צרו עמנו קשר עוד היום: 052-8855514

בחגי ריתוכים אנחנו מבצעים ריתוכים עבור חברות בענפים שונים בתעשייה מצ"ב דוגמא קטנה של שלל עבודות ולקוחות

ריתוך מארזים אלקטרוניים

המוצר סופק לנובה מכשירי מדידה בע"מ, חברה המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכי מדידה המותקנים במערכי השליטה והבקרה של תהליך היצור בתעשיית המוליכים למחצה
p1

 

2013-04-11 10.46.112013-04-09 14.39.52

יצור מוצרים

יצור גופי תאורה לאדריכלים ולחנויות
20140129 220745גוף תאורה 1

משתתפים בפרויקטים לבניית חממות ואביזרים מאלומיניום

מגוון רחב של חממות ומבנים מודולריים לחקלאות. מבנים בטכנולוגיה גבוהה מאוד למערכות פיקוד ובקרה ממוחשבות, לחממות ועוד
2012-04-23 08.20.46

שינועים ותיקונים במכליות חלב ומים

מדי יום עוברות מכליות חלב בכל רחבי הארץ. בחגי ריתוכים אנחנו מתקנים ומרתכים את כלל המכליות
20140129 14110720140220 153231 HDR

ריתוכים עבור הצבא ומשרד הביטחון

לדוגמא: מרכבה סימן 4
2013-05-02 17.38.06581600-6 1

ריתוך מארזים

דוגמא: לרפא"ל
Photo00592012-08-24 13.14.04

 חגי ריתוכים מספקת פתרונות ריתוך מתקדמים ללקוחות המובילים במשק:

 • התעשייה האווירית ורפא"ל
 • בתי עסק, מפעלים ולקוחות פרטיים בתחומים של: עיבוד שבבי, זיווד אלקטרוני, רפואה, מזון ותחבורה


תחומי המומחיות שלנו:

 • ריתוך תעופתי: תחום המומחיות העיקרי שלנו הוא ריתוך תעופתי הכולל ריתוך אלומיניום ומתכות נוספות מהן מורכבים המטוסים וחלקיהם. ריתוכים בתחום התעופתי מתבצעים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על דיוק מרבי, איכות ובטיחות.

 • ריתוכים של כל סוגי המתכת: ריתוך אלומיניום, ריתוך נירוסטה, ריתוך ארגון, ברזל, פלדה, פליז, נחושת, ברונזה, טיטניום, מגנזיום ועוד, הלחמת
  כסף וריתוכי יציקות מכל סוגי החומרים החל מעובי של 0.2 מ"מ.

 • ביצוע ריתוכים מיוחדים: בזכות המקצועיות, היצירתיות, הניסיון, הידע שלנו ועם שטח העבודה העצום העומד לרשותנו, אנו מנהלים פרויקטים מורכבים בכל היקף, הדורשים מיומנות רבה ופתרונות מתקדמים.

 • מכשור מתקדם: אנו עובדים עם רתכות של היצרנים הטובים ביותר ומספקים שלל שירותי ריתוך לענפים שונים כולל: ריתוך טיג, ריתוך מיג, הלחמה וריתוך אלקטרודה ועוד. לרשות הצוות המקצועי שלנו עומדות מכונות ריתוך איכותיות ומשוכללות:
 • לריתוך TIG – Fronius – Magic Wave 3000, Fronius – Magic Wave 2500
 • לריתוך MIG – Fronius – Transpuls Synergic 2700, KMPPI – 2530
 • ברנר לריתוך בחמצן ובגז בערה

 • מקצועיות וניסיון רב: הניסיון הרב שצברנו במגוון ענפים והפרויקטים המורכבים שהשלמנו, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר. הצוות המקצועי שלנו משתלם באופן שוטף ומתעדכן בכל החידושים בתחום, מבצע ריתוכים לפי שרטוטים או מפתח מוצרים בשיתוף עם המזמין.

 • שירות ברמה גבוהה: אנו רואים את הלקוחות שלנו לנגד עיננו מתחילת העבודה ועד לסיומה ומעניקים להם יחס אישי, ייעוץ ומתן מענה לכל בקשה או דרישה, תוך שמירה על המסגרת התקציבית ועמידה בלוחות הזמנים.

חגי ריתוכים – המקום בו הכול מתחבר

לקוחות פרטיים, בתי עסק או חברות גדולות מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעזור
לעבודת ריתוך מקצועית ואמינה צרו עמנו קשר עוד היום: 052-8855515

תוכן נוסף

חפשו אותנו בפייסבוק

הצטרפו אלינו

facebook This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. youtube

מפת הגעה

למפת הגעה אלינו לחץ כאן
חגי ריתוכים
הרתך שלך לעבודות מיוחדות
רח' במיסב 4, יבנה
ת.ד 14025
נייד: 052-8855514
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.